Wpisany przez Administrator czwartek, 25 września 2008 10:23
mgr Honorata Adamczewska - religia
mgr Grzegorz Adamski - muzyka
mgr Anna Andrzejewska - matematyka, wych. świetlicy
mgr Urszula Andrzejewska - matematyka
mgr Izabela Antkowiak-Jaworska - plastyka
mgr Kamila Betler - wychowanie przedszkolne
mgr Ewa Bosacka-Płocka - pedagog szkolny
mgr Bogusława Burwan - religia
mgr Natalia Chojnacka - wychowanie przedszkolne
mgr Renata Czarnecka - edukacja wczesnoszkolna
mgr Dorota Czech-Czerniak - informatyka, matematyka
mgr Grażyna Defitowska - matematyka
mgr Monika Dutkiewicz - wych. świetlicy
mgr Violetta Dzieweczyńska -edukacja wczesnoszkolna, język polski
mgr Ewelina Filipiak - język niemiecki
mgr Albert Frąckowiak - technika
mgr Marlena Gała - edukacja wczesnoszkolna, przyroda
mgr Krystyna Giszczyńska - matematyka, informatyka
mgr Wioleta Głowacka - religia
mgr Elżbieta Górczyńska - wychowanie do życia w rodzinie, etyka
mgr Agnieszka Górska - biologia
mgr Arleta Grześkowiak - wychowanie fizyczne
mgr Ewa Grześkowiak - edukacja wczesnoszkolna
mgr Joanna Hofman - wych. świetlicy
mgr Julita Hulewicz - język angielski
mgr Monika Jasińska - edukacja wczesnoszkolna
mgr Piotr Jóźwiak - pedagog szkolny
mgr Ewa Kaczmarek - wych. świetlicy
mgr Magdalena Konieczna - wychowanie przedszkolne, bibliotekarz
mgr inż. Wieńczysława Kowal - matematyka, informatyka
mgr Ewa Kryszewska - biologia, wychowanie fizyczne
mgr Bartosz Kupis - wychowanie fizyczne
mgr Marta Kupis - język angielski
mgr Magdalena Latosi - edukacja wczesnoszkolna
mgr Arkadiusz Lewandowski - informatyka, matematyka
mgr Marta Lisiecka - edukacja wczesnoszkolna
mgr Aleksandra Ławnicka-Blacha - pedagog szkolny
mgr Anna Machi - język polski, bibliotekarz
Oliwia Majewska - wychowanie przedszkolne
mgr Hanna Matłoka - bibliotekarz, edukacja wczesnoszkolna
mgr Karolina Mazurkiewicz-Walczak – język angielski
mgr Romana Michalska - język angielski
mgr Andrzej Mittmann - geografia
mgr Przemysław Motyl - wychowanie fizyczne
mgr Anna Nowakowska - nauczyciel wspomagający
mgr Anna Nowicka - matematyka, fizyka
mgr Karolina Nowicka-Ulanicka - język angielski
mgr Elżbieta Obarska - matematyka, technika
mgr Dorota Ostrowska - język polski
mgr Grażyna Osuch - przyroda, geografia
mgr Aldona Perkiewicz - edukacja wczesnoszkolna
mgr Ernestyna Perlik - logopeda
mgr Manuela Pilarska-Biegańska - język angielski
mgr Marta Prus - edukacja wczesnoszkolna
mgr Barbara Przewoźna - edukacja wczesnoszkolna
mgr Olga Przewoźna - edukacja wczesnoszkolna
mgr Krzysztofa Przybylska - język polski
mgr Lilla Pylak - edukacja wczesnoszkolna
mgr Karolina Rewers - edukacja wczesnoszkolna
mgr Karolina Robaszkiewicz - edukacja wczsnoszkolna
mgr inż. Joanna Rojek - chemia, matematyka
mgr Iwona Rydz - wychowanie fizyczne
mgr Paulina Sarbinowska - fizyka
mgr Grażyna Sobczak - język polski
mgr Szymon Stefański - wychowanie fizyczne
mgr Łucja Stencel - wych. świetlicy
mgr Elżbieta Stencel-Gościmska - edukacja wczesnoszkolna
mgr Anna Sybilska - edukacja wczesnoszkolna
mgr Iwona Szamałek - wychowanie fizyczne
mgr Rafał Szamburski - historia
mgr Agnieszka Szatkowska - język niemiecki
mgr Agnieszka Szemis - język angielski
mgr Barbara Świątek - edukacja wczesnoszkolna
mgr Agnieszka Wardeńska-Grzegorska - historia, wiedza o społeczeństwie
mgr Małgorzata Waszak-Nowakowska - język angielski
mgr Karolina Wojciechowska - język polski
mgr Angelika Zając - edukacja wczesnoszkolna
mgr Małgorzata Zawodna - język polski
mgr Karolina Żak - psycholog
mgr Beata Życka - wych. świetlicy
« poprzednia |
---|
Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.
Z życia szkoły
-
11 listopadaPrzedstawiamy w ilustrowanej wersji zapis przygotowanej Akademii z okazji Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości09 listopada 2020Czytaj więcej...
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
Wydarzenia sportowe
-
Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidzeSiatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,OLIMP” Września działającego przy naszej szkole zakończyły pierwszą rundę eliminacyjną Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Po rozegraniu trzech turniejów nasze siatkarki zajęły trzecie miejsce i w następnej rundzie rozgrywek będą walczyć o miejsca 17-32. W ostatnim turnieju rozegranym w minioną sobotę wygrały...17 listopada 2020Czytaj więcej...
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12