PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Bankowa olimpiada

(0 głosów, średnia ocena: 0 na 5)

SKO11

     W środę 6 czerwca 2018 r. odbyła się I Międzyszkolna Olimpiada Ekonomiczna SKO. Gospodarzem imprezy była SSP nr 1 we Wrześni, a patronat honorowy objęło PKO BP we Wrześni.

     W olimpiadzie wzięli udział uczniowie z SSP nr 1, nr 3, nr 6 we Wrześni, a także SSP w Chwalibogowie, Pietrzykowie, z Zespołu Szkół w Grzybowie, SSP w Kaczanowie, młodzież z placówki w Grabowie Królewskim, SP Górne Grądy oraz ZS w Targowej Górce.

    Uczestnicy startowali w dwóch kategoriach wiekowych – klas I- III i klas IV- VI. Każdą szkołę reprezentowały dwie osoby z każdej kategorii . Naszą szkołę w kategorii klas I-III reprezentowały Maria Urbaniak z kl. IIIc i Martyna Rzepka z kl. IIId, a w kategorii klas IV-VI Jan Serafinowicz z kl. Via i Jakub Oziemkowski z kl. VIb.

    Uczniowie mieli 60 minut na rozwiązanie testu, w  którym było dziesięć pytań stosownych do każdej kategorii.

SKO14SKO15

     Olimpiada została zorganizowana w celu poszerzania wiedzy dzieci z dziedziny ekonomii, a zwłaszcza z zakresu oszczędzania, do którego olimpiada miała także zachęcić. Dzisiejszy program SKO ma swoje miejsce w Internecie, dlatego jest to też doskonała forma nauki bezpiecznego logowania się na strony internetowe.

SKO12SKO13

     Uczniowie naszej szkoły znaleźli się w ścisłym gronie laureatów – zdobywcą II miejsca w kategorii klas IV- VI został Jakub Oziemkowski , a III miejsca w tej samej kategorii Jan Serafinowicz.

     Każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz upominki, a laureaci – zdobywcy I, II i III miejsca nagrody. Wręczyła je dyrektor banku we Wrześni  - Alicja Bykowska oraz zastępca burmistrza Artur Mokracki.

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

 • 11 listopada 11 listopada
  Przedstawiamy w ilustrowanej wersji zapis przygotowanej Akademii z okazji Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości
  09 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Wydarzenia sportowe

 • Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze
  Siatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,OLIMP” Września działającego przy naszej szkole zakończyły pierwszą rundę eliminacyjną Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Po rozegraniu trzech turniejów nasze siatkarki zajęły trzecie miejsce i w następnej rundzie rozgrywek będą walczyć o miejsca 17-32. W ostatnim turnieju rozegranym w minioną sobotę wygrały...
  17 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Polska

godło

Informacje Covid-19

covid

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

znak_WIENER_Black

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

Deklaracja dostępności

BIP

logo_bip

Reklama