Wpisany przez Administrator wtorek, 25 czerwca 2019 08:17
W tegorocznym spotkaniu burmistrza Wrześni z najlepszymi uczniami szkół podstawowych wzięło udział 107 uczniów naszej szkoły, którzy na świadectwach uzyskali średnią 5,26 i wyższą. Nagrodzonych zostało także 17 laureatów konkursów i olimpiad przedmiotowych oraz 9 sportowców, którzy odniesli sukcesy w zawodach rangi mistrzowskiej na poziomie województwa i kraju.
Poniżej przedstawiamy nazwiska najlepszych tegorocznych uczniów SSP nr 6 we Wrześni.
Klasa IV
Lp. |
Imię i nazwisko |
Średnia (malejąco) |
1. |
Aurelia Bacharewicz |
5,73 |
2. |
Natalia Górna |
5,64 |
3. |
Julia Deckert |
5,64 |
4. |
Juliusz Maćkowiak |
5,45 |
5. |
Bartosz Wojciechowski |
5,45 |
6. |
Pola Ciesielska |
5,45 |
7 |
Julia Ordan |
5,45 |
8. |
Igor Brzeziński |
5,36 |
9. |
Julia Jóźwiak |
5,36 |
10. |
Wiktoria Maciejewska |
5,36 |
11. |
Maria Urbaniak |
5,36 |
12. |
Adam Walczak |
5,36 |
13. |
Wiktoria Grodziska |
5,36 |
14. |
Adam Hałas |
5,36 |
15. |
Anastazja Kolecka |
5,27 |
16. |
Patrycja Jadczak |
5,27 |
17. |
Eryk Staszak |
5,27 |
18. |
Filip Szymański |
5,27 |
Klasa V
Lp. |
Imię i nazwisko |
Średnia (malejąco) |
1. |
Natasza Klimko |
6,00 |
2. |
Jakub Kwacz |
5,83 |
3. |
Natasza Krysztofowicz |
5,75 |
4. |
Zuzanna Garczarek |
5,75 |
5. |
Mikołaj Godzich |
5,67 |
6. |
Amelia Krupa |
5,57 |
7 |
Julia Maćkowiak |
5,56 |
8. |
Zuzanna Bartosik |
5,42 |
9. |
Nella Tyc |
5,42 |
10. |
Zofia Kaźmierczak |
5,42 |
11. |
Zuzanna Kłak |
5,42 |
12. |
Matylda Nawrocka |
5,42 |
13. |
Juliusz Kubicki |
5,42 |
14. |
Hanna Jakubowska |
5,42 |
15. |
Maria Kaźmierczak |
5,38 |
16. |
Agnieszka Makowska |
5,33 |
17. |
Maria Antkowiak |
5,33 |
18. |
Julian Zygmunt |
5,33 |
19. |
Zuzanna Chrzan |
5,33 |
20. |
Jakub Nowakowski |
5,33 |
21. |
Kamil Makowski |
5,33 |
Klasa VI
Lp. |
Imię i nazwisko |
Średnia (malejąco) |
1. |
Eryk Puszczewicz |
5,91 |
2. |
Małgorzata Mecler |
5,63 |
3. |
Gabriela Górczyńska |
5,45 |
4. |
Łukasz Górski |
5,45 |
5. |
Patrycja Gumienna |
5,45 |
6. |
Marta Żółtowska |
5,45 |
7. |
Jakub Woźniak |
5,36 |
8. |
Jakub Wardęski |
5,36 |
9. |
Ada Klamerek |
5,27 |
10. |
Oliwia Młynarczyk |
5,27 |
11. |
Julia Marciniak |
5,27 |
12. |
Amelia Szlachetka |
5,27 |
13. |
Jakub Nowakowski |
5,27 |
Klasa VII
Lp. |
Imię i nazwisko |
Średnia (malejąco) |
1. |
Jagoda Fechner |
5,85 |
2. |
Gabriela Koczorowska |
5,69 |
3. |
Jakub Oziemkowski |
5,46 |
4. |
Julia Jaros |
5,36 |
5. |
Malwina Dębicka |
5,36 |
6. |
Jan Serafinowicz |
5,31 |
7. |
Katarzyna Wikaryjczyk |
5,31 |
8. |
Kornelia Gawarecka |
5,31 |
Klasa VIII
Lp. |
Imię i nazwisko |
Średnia (malejąco) |
1. |
Izabela Nikiel |
5,67 |
2. |
Nadia Krzyżkowiak |
5,56 |
3. |
Aniela Kołodzińska |
5,56 |
4. |
Natalia Matuszak |
5,44 |
5. |
Wiktoria Łojko |
5,44 |
6. |
Agata Bukowska |
5,39 |
7. |
Martyna Antkowiak |
5,39 |
8. |
Dominik Nowacki |
5,36 |
9. |
Mikołaj Kowalczyk |
5,33 |
10. |
Weronika Waszak |
5,28 |
11. |
Maja Paradowska |
5,28 |
Klasa III Gimnazjum
Lp. |
Imię i nazwisko |
Średnia (malejąco) |
1. |
Joanna Grześkowiak |
6,00 |
2. |
Rafał Malinowski |
5,94 |
3. |
Martyna Sereda |
5,83 |
4. |
Oliwia Biernaczyk |
5,78 |
5. |
Zuzanna Klamerek |
5,67 |
6. |
Dominika Melewska |
5,67 |
7. |
Magdalena Zielińska |
5,67 |
8. |
Maria Jęczmionka |
5,61 |
9. |
Olga Reszelewska |
5,61 |
10. |
Martyna Kozicka |
5,61 |
11. |
Weronika Gawlak |
5,56 |
12. |
Wiktoria Lepczyńska |
5,50 |
13. |
Patrycja Kokocińska |
5,50 |
14. |
Weronika Wizła |
5,50 |
15. |
Michał Klimczak |
5,44 |
16. |
Cezary Królak |
5,44 |
17. |
Hubert Pawłowski |
5,44 |
18. |
Jan Perzyński |
5,44 |
19. |
Jarosław Depczyński |
5,44 |
20. |
Klaudia Zehner |
5,41 |
21. |
Julia Pruszyńska |
5,39 |
22. |
Kacper Hofman |
5,39 |
23. |
Mateusz Lech |
5,39 |
24. |
Karolina Dębicka |
5,39 |
25. |
Maja Dębicka |
5,33 |
26. |
Oliwia Zawadzka |
5,33 |
27. |
Filip Kowalski |
5,33 |
28. |
Igor Zaworski |
5,33 |
29. |
Tymoteusz Graczyk |
5,33 |
30. |
Martyna Tomaszewska |
5,33 |
31. |
Zuzanna Matuszak |
5,33 |
32. |
Olga Nowaczyk |
5,29 |
33. |
Oliwia Biała |
5,28 |
34. |
Zuzanna Palczak |
5,28 |
35. |
Olga Ratajczak |
5,28 |
36. |
Maciej Jańczak |
5,27 |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. JANA PAWŁA II
Laureaci konkursów i olimpiad
1. Paulina Lesińska – finalistka polskiego etapu międzynarodowego konkursu CanSat
2. Mateusz Lech - finalista polskiego etapu międzynarodowego konkursu CanSat
3. Rafał Malinowski - finalista polskiego etapu międzynarodowego konkursu CanSat
4. Michał Majewski - finalista polskiego etapu międzynarodowego konkursu CanSat
5. Kacper Hofman - finalista polskiego etapu międzynarodowego konkursu CanSat
6. Jan Serafinowicz – 2 miejsce w Ogólnopolskim XXVII Kaliskim Konkursie Informatycznym
7. Juliusz Kubicki – finalista międzynarodowego etapu Konkursu Programistycznego Baltie 2019
8. Eryk Puszczewicz - finalista międzynarodowego etapu Konkursu Programistycznego Baltie 2019
9. Natasza Klimko - finalistka międzynarodowego etapu Konkursu Programistycznego Baltie 2019
10. Julia Marciniak - finalistka międzynarodowego etapu Konkursu Programistycznego Baltie 2019
11. Wojciech Fimiak – finalista etapu wojewódzkiego Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Baltie 2019
12. Oskar Fiksa - finalista etapu wojewódzkiego Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Baltie 2019.
13. Nadia Krzyżkowiak - 3 miejsce w finale wojewódzkiego drużynowego konkursu matematyczno - informatycznego Koala (KOmbinatoryka Algorytmy LogikA) w kategorii szkoły podstawowe i gimnazja.
14. Natalia Matuszak - 3 miejsce w finale wojewódzkiego drużynowego konkursu matematyczno - informatycznego Koala (KOmbinatoryka Algorytmy LogikA) w kategorii szkoły podstawowe i gimnazja.
15. Dominik Nowacki - 3 miejsce w finale wojewódzkiego drużynowego konkursu matematyczno - informatycznego Koala (KOmbinatoryka Algorytmy LogikA) w kategorii szkoły podstawowe i gimnazja.
16. Mikołaj Kowalczyk - 3 miejsce w finale wojewódzkiego drużynowego konkursu matematyczno - informatycznego Koala (KOmbinatoryka Algorytmy LogikA) w kategorii szkoły podstawowe i gimnazja.
17. Adam Walczak - 2 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z języka angielskiego Olimpus.
Sportowcy
- 3 miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Kadetek w Siatkówce Plażowej
4. Filip Dobiecki:
- 1 miejsce w Pucharze Wielkopolski w Karate Tradycyjnym w kategorii kumie chłopców 10-11 lat (6-4) kyu
- 3 miejsce w XVI Turnieju Eliminacyjnym do Pucharu Polski i Mistrzostw Polski w kata chłopców 12-13 lat; 5-4kyu
- 3 miejsce w II Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Karate tradycyjnym w konkurencji kumie chłopców 12-13 lat (5-3 kyu)
- 3 miejsce w kategorii kata w Pomerania Szczecin Cup.
5. Natasza Klimko:
- 1 miejsce w XXIV Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Juniorów w golfie – udział w finale światowym
- 1 miejsce w Mistrzostwach Polski U.S. Kids POLAND Championship 2018
- 1 miejsce w szachach w Międzywojewódzkim Turnieju „Pierwszy Krok Szachowy”.
- 2 miejsce w golfie w Międzynarodowym Turnieju Audi Junior Tour 2019.
6. Agata Bukowska – 1 miejsce w Ogólnopolskich Konfrontacjach Tanecznych „Zakręceni na taniec” w kategorii jazz i w kategorii modern jazz
7. Brygida Jaensch – 2 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „United Dance Arena”
8. Maria Antkowiak – 1 miejsce w Mistrzostwach Polski WADF (World Artistic Dance Federation) ; 1 miejsce w Ogólnopolskiej Konfrontacji Tanecznej w stylu modern i 2 miejsce w stylu jazz.
9. Martyna Piechowiak – 1 miejsce w Ogólnopolskich Konfrontacjach Tanecznych - Alchemia Junior Hip-Hop.
« poprzednia | następna » |
---|