PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze

(5 głosów, średnia ocena: 5.00 na 5)

ml2

     Siatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,OLIMP” Września działającego przy naszej szkole zakończyły pierwszą rundę eliminacyjną Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Po rozegraniu trzech turniejów nasze siatkarki zajęły trzecie miejsce i w następnej rundzie rozgrywek będą walczyć o miejsca 17-32. W ostatnim turnieju rozegranym w minioną sobotę wygrały 2:0 z Tarnowią Volleyball Tarnowo Podgórne i uległy 0:2 UKS Śmigiel, zespołowi, który jest jednym z faworytów tegorocznych rozgrywek. Bardzo dobrze w turnieju tym zaprezentował się cały zespół a w szczególności : Julia Maćkowiak, Aleksandra Pietrzyk, Amelia Czernielewska i Marcelina Sybilska.

ml1    

     W niedzielę nasz zespół rozegrał swój pierwszy mecz we Wrzesińskiej Lidze Rekreacyjnej. Co prawda nasze zdecydowanie młodsze siatkarki przegrały 0:3  z wyżej notowanymi rywalkami , ale mecz był bardzo wyrównany.  W ocenie obserwujących mecz, nasze reprezentantki pokazały się z bardzo dobrej strony, z którym to stwierdzeniem zgodził się również bardzo zadowolony z gry swoich podopiecznych  trener Przemysław Motyl .  

     Życzymy naszym siatkarkom samych zwycięstw w dalszych rozgrywkach klubowych i lidze rekreacyjnej.

ml3

     UKS ,,OLIMP” Września : Amelia Czernielewska, Julia Maćkowiak, Marcelina Sybilska, Aleksandra Pietrzyk, Zofia Kalkstein, Maja Malęgowska, Maria Kaźmierczak, Zofia Jastrzębska, Małgorzata Lewandowska, Matylda Miczuga, Patrycja Chołuj, Amelia Kajewska i Sandra Imiełowska.

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

 • 11 listopada 11 listopada
  Przedstawiamy w ilustrowanej wersji zapis przygotowanej Akademii z okazji Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości
  09 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Wydarzenia sportowe

 • Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze
  Siatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,OLIMP” Września działającego przy naszej szkole zakończyły pierwszą rundę eliminacyjną Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Po rozegraniu trzech turniejów nasze siatkarki zajęły trzecie miejsce i w następnej rundzie rozgrywek będą walczyć o miejsca 17-32. W ostatnim turnieju rozegranym w minioną sobotę wygrały...
  17 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Polska

godło

Informacje Covid-19

covid

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

znak_WIENER_Black

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

Deklaracja dostępności

BIP

logo_bip

Reklama