PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Chłopcy popłyną w finale

(2 głosów, średnia ocena: 5.00 na 5)

ywa2

     18 października 2019 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Pływaniu Dziewcząt i Chłopców. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny dziewcząt i chłopców klas IV-VI (ID) oraz jedna drużyna chłopców klas VII-VIII (IMSZ).  Chłopcy młodsi w składzie: Filip Rutkowski, Jakub Nowakowski, Igor Dębicki, Mikołaj Godzich, Hubert Andrzejewski, Tomasz Serafinowicz, Adam Baranowski  mieli do przepłynięcia 25 m  i zajęli I miejsce  z czasem  2:05,06.

ywa1

      Natomiast chłopcy starsi w składzie: Wardęski Jakub, Marczak Hubert, Kostrzewa Karol, Staszak Kajetan, Ściernicki Szymon, Pruszyński Jakub mieli do przepłynięcia 50 m i zajęli II miejsce uzyskując czas 4:06,82. Obie drużyny awansowały  do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 20 listopada 2019 roku  na Termach Maltańskich w Poznaniu.

GRATULACJE!

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

 • 11 listopada 11 listopada
  Przedstawiamy w ilustrowanej wersji zapis przygotowanej Akademii z okazji Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości
  09 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Wydarzenia sportowe

 • Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze
  Siatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,OLIMP” Września działającego przy naszej szkole zakończyły pierwszą rundę eliminacyjną Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Po rozegraniu trzech turniejów nasze siatkarki zajęły trzecie miejsce i w następnej rundzie rozgrywek będą walczyć o miejsca 17-32. W ostatnim turnieju rozegranym w minioną sobotę wygrały...
  17 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Polska

godło

Informacje Covid-19

covid

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

znak_WIENER_Black

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

Deklaracja dostępności

BIP

logo_bip