PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Koszykarze SSP 6 najlepsi w powiecie

(0 głosów, średnia ocena: 0 na 5)

sp_6_-_02.2011     25 lutego odbyły się finałowe rozgrywki powiatowe chłopców w koszykówce w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 1 we Wrześni. Do finału zakwalifikowali się uczniowie szkół: SSP nr 1, SSP nr 2, SSP nr 6 z Wrześni oraz szkoły w Sokolnikach.  

    Reprezentantami naszej szkoły byli: Krystian Nawrocki, Patryk Czernielewski, Dawid Bielawski, Dominik Knop, Jarosław Kraszkiewicz, Eryk Szalbierz,  Igor Staniszewski, Adrian Piechnik, Jakub Borys, Mikołaj Szafraniak, Krystian Staszak, Piotr Prętkowski, Bartosz Perkiewicz i Michał Głowacki.

    Nasi koszykarze nie mieli sobie równych. Wygrali zdecydowanie wszystkie mecze z SSP nr 1 56 punktami 96:40, z SSP nr 2 wygrali 53 punktami 85:32 z Sokolnikami jeszcze wyżej 93:20.   Nasza szkoła zdobyła pierwsze miejsce, drugie miejsce przypadło gospodarzom – SSP nr 1, trzecie SSP nr 2 a czwarte zawodnikom z Sokolnik. Dzięki zwycięstwu w finale powiatowym nasi koszykarze zakwalifikowali się do finału rejonowego.

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

 • 11 listopada 11 listopada
  Przedstawiamy w ilustrowanej wersji zapis przygotowanej Akademii z okazji Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości
  09 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Wydarzenia sportowe

 • Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze
  Siatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,OLIMP” Września działającego przy naszej szkole zakończyły pierwszą rundę eliminacyjną Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Po rozegraniu trzech turniejów nasze siatkarki zajęły trzecie miejsce i w następnej rundzie rozgrywek będą walczyć o miejsca 17-32. W ostatnim turnieju rozegranym w minioną sobotę wygrały...
  17 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Polska

godło

Informacje Covid-19

covid

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

znak_WIENER_Black

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

Deklaracja dostępności

BIP

logo_bip

Reklama