Wpisany przez Administrator środa, 24 czerwca 2020 07:16
Szanowni Państwo!
Minął kolejny rok szkolny…
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w innej odsłonie.
Transmisja online-live na facebook’u 26 czerwca 2020 r. godz. 8.00 (dostępna również na youtube).
Organizacja odbioru świadectw przez uczniów w piątek 26 czerwca.
Decyzję o odebraniu przez ucznia świadectwa 26 czerwca w szkole podejmuje rodzic.
Po odbiór świadectw do budynków szkoły przy ul. Batorego i Słowackiego przychodzą wyłącznie uczniowie zdrowi w maseczkach.
Rodzice i opiekunowie nie wchodzą do szkoły.
Dla uczniów, którzy nie odbiorą świadectw 26 czerwca istnieje możliwość odebrania świadectw
w sekretariacie szkoły przy ul. Słowackiego po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu.
Tel. 61 4360217.
Odbiór świadectw w szkole 26 czerwca
przy ul. Słowackiego 41:
Klasy IV-VII wchodzą do szkoły wejściem głównym – od ul. Słowackiego.
Klasy VIII – wchodzą do szkoły wejściami, które obowiązywały podczas egzaminów ósmoklasistów.
Klasa |
|
|
Godziny wydania świadectw z wyróżnieniem |
Miejsce |
|
Godziny wydania świadectw bez wyróźnienia |
Miejsce |
Wychowawca |
|
|
I GRUPA |
II GRUPA |
|||||||
4a |
|
14:00 |
Duża sala |
10:30 |
swoja sala |
K. Wojciechowska |
|||
4b |
|
14:00 |
Duża sala |
10:30 |
swoja sala |
E. Obarska |
|||
5a |
|
12:30 |
Duża sala |
10:30 |
swoja sala |
D. Czech-Czerniak |
|||
5b |
|
12:45 |
Duża sala |
10:30 |
swoja sala |
A. Szemis |
|||
5c |
|
13:00 |
Duża sala |
10:30 |
swoja sala |
I. Antkowiak-Jaworska |
|||
5d |
|
13:15 |
Duża sala |
10:30 |
swoja sala |
U. Andrzejewska |
|||
5e |
|
13:15 |
Duża sala |
10:30 |
swoja sala |
I. Rydz |
|||
5f |
|
13:30 |
Duża sala |
10:30 |
swoja sala |
G. Defitowska |
|||
5s |
|
12:50 |
Duża sala |
10:30 |
11:00 |
swoja sala |
S. Stefański E. Kaczmarek |
||
6a |
|
10:30 |
Duża sala |
09:30 |
swoja sala |
R. Michalska |
|||
6b |
|
10:45 |
Duża sala |
09:30 |
10:00 |
swoja sala |
G. Sobczak |
||
6c |
|
11:00 |
Duża sala |
09:30 |
swoja sala |
A. Lewandowski |
|||
6d |
|
11:30 |
Duża sala |
09:30 |
10:00 |
swoja sala |
V. Dzieweczyńska |
||
6e |
|
11:45 |
Duża sala |
09:30 |
swoja sala |
P. Motyl A. Grześkowiak |
|||
6f |
|
12:00 |
Duża sala |
09:30 |
swoja sala |
I. Szamałek |
|||
7a |
|
10:00 |
Duża sala |
08:30 |
swoja sala |
A. Nowicka |
|||
7b |
|
10:20 |
Duża sala |
08:30 |
09:00 |
swoja sala |
D. Ostrowska |
||
7c |
|
10:20 |
Duża sala |
08:30 |
09:00 |
swoja sala |
M. Waszak-Nowakowska |
||
8a |
|
08:30 |
Duża sala |
Duża sala |
J. Kowalska |
||||
8b |
|
08;30 |
Duża sala |
Duża sala |
M. Zawodna |
||||
8c |
|
08:30 |
Duża sala |
Duża sala |
K. Nowicka-Ulanicka |
ul. Słowackiego 41
Lp |
Klasa |
|
Godziny wydania świadectw |
|
Wejście/Wyjście |
Wychowawca |
||
I GRUPA |
II GRUPA |
|
||||||
1 |
3a |
|
09:00 |
09:30 |
Od strony Pana Janusza Molendy |
Latosi Magdalena |
||
2 |
3b |
|
09:00 |
09:30 |
Gała Marlena |
|||
3 |
3c |
|
10:00 |
10:30 |
Przewoźna Barbara |
|||
4 |
3d |
|
10:00 |
10:30 |
Grześkowiak Ewa |
ul. Batorego 8
Klasa |
Godziny wydania świadectw |
|
Miejsce/Sala |
Wychowawca |
||||||
I GRUPA |
II GRUPA |
Wejście/ Wyjście |
I GRUPA |
II GRUPA |
||||||
0a |
08:00 |
08:30 |
Główne |
17 |
17 |
Majewska Oliwia |
||||
0b |
08:00 |
08:30 |
S OPA |
S OPA |
Betler Kamila |
|||||
0c |
08:00 |
08:30 |
Od boiska |
Świetlica |
Świetlica |
Konieczna Magdalena |
||||
1a |
09:30 |
10:00 |
Od boiska |
22 |
22 |
Przewoźna Olga |
||||
1b |
09:30 |
10:00 |
Od boiska |
12 |
12 |
Prus Marta |
||||
1c |
09:30 |
10:00 |
Od boiska |
21 |
21 |
Świątek Barbara |
||||
1d |
09:30 |
10:00 |
Główne |
20 |
20 |
Pylak Lila |
||||
1e |
09:30 |
10:00 |
Główne |
33 |
33 |
Rewers Karolina |
||||
2a |
10:30 |
11:00 |
Od boiska |
27 |
27 |
Stencel-Gościmska Elżbieta |
||||
2b |
10:30 |
11:00 |
Główne |
32 |
32 |
Bartkowiak Angelika |
||||
2c |
10:30 |
11:00 |
Od boiska |
26 |
26 |
Perkiewicz Aldona |
||||
2d |
10:30 |
11:00 |
Główne |
34 |
34 |
Jasińska Monika |
||||
2e |
10:30 |
11:00 |
Od boiska |
28 |
28 |
Robaszkiewicz Karolina |
||||
« poprzednia | następna » |
---|
Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.
Z życia szkoły
-
11 listopadaPrzedstawiamy w ilustrowanej wersji zapis przygotowanej Akademii z okazji Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości09 listopada 2020Czytaj więcej...
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
Wydarzenia sportowe
-
Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidzeSiatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,OLIMP” Września działającego przy naszej szkole zakończyły pierwszą rundę eliminacyjną Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Po rozegraniu trzech turniejów nasze siatkarki zajęły trzecie miejsce i w następnej rundzie rozgrywek będą walczyć o miejsca 17-32. W ostatnim turnieju rozegranym w minioną sobotę wygrały...17 listopada 2020Czytaj więcej...
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12