PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Święto Patrona

(0 głosów, średnia ocena: 0 na 5)

swie_031

    19 maja 2017 r. obchodziliśmy w naszej szkole Święto Patrona. Tego dnia uczniowie wraz z nauczycielami spotkali się przy pomniku papieża Jana Pawła II.

swie_010

     Przybyłych na uroczystość przywitał dyrektor szkoły Dariusz Andrzejewski, który przypomniał postać świętego polskiego papieża.

swie_021swie_024swie_020swie_027swie_016swie_035swie_036swie_044swie_034swie_046

     Uczniowie złożyli wiązanki kwiatów i zapalili znicze przy pomniku, zaśpiewali też na cześć patrona „Kochamy Cię, Janie Pawle II”. Następnie uczniowie przemaszerowali do kościoła Świętego Ducha na mszę świętą.

swie_102swie_105swie_112swie_113swie_122swie_124swie_128swie_132swie_139

     Po Eucharystii miał miejsce krótki program artystyczny w wykonaniu uczniów klas czwartych (Oliwii Młynarczyk, Wojciecha Janiszewskiego, Antoniego Szczygielskiego, Natalii Dekowskiej, Mariki Plucińskiej, Nadii Dolatowskiej, Karoliny Jadczak, Krystiana Kaczmarka, Matyldy Kęsy, Amelii Mikłaszewicz, Igora Wardęskiego, Patrycji Gumiennej). Gościnnie wystąpiły również Olga Łuczak i Wiktoria Karczewska z klasy VIa oraz Aniela Kołodzińska z klasy VIb. W trakcie wystąpienia była mowa o wspaniałej relacji pomiędzy Janem Pawłem II oraz młodzieżą. Ponadto można było usłyszeć kilka piosenek przybliżających sylwetkę patrona. Program artystyczny przygotowany został przez panie: Małgorzatę Cybulską i Elżbietę Obarską, starania uczniów w kościele wspomogła także siostra Bogusława Burwan.

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

 • 11 listopada 11 listopada
  Przedstawiamy w ilustrowanej wersji zapis przygotowanej Akademii z okazji Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości
  09 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Wydarzenia sportowe

 • Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze
  Siatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,OLIMP” Września działającego przy naszej szkole zakończyły pierwszą rundę eliminacyjną Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Po rozegraniu trzech turniejów nasze siatkarki zajęły trzecie miejsce i w następnej rundzie rozgrywek będą walczyć o miejsca 17-32. W ostatnim turnieju rozegranym w minioną sobotę wygrały...
  17 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Polska

godło

Informacje Covid-19

covid

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

znak_WIENER_Black

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

Deklaracja dostępności

BIP

logo_bip

Reklama