Wpisany przez Administrator poniedziałek, 02 lipca 2018 07:35
20 czerwca najlepsi uczniowie ze szkół podstawowych naszej gminy, z klas 4-7 oraz gimnazjalnych spotkali się z burmistrzem Tomaszem Kałużnym, który wręczył im nagrody i dyplomy. W tym gronie znalazło się także 170 uczniów SSP nr 6 we Wrześni.
Nagrody otrzymali uczniowie, którzy na świadectwie mogą pochwalić się średnią 5,16 i wyższą.
Poniżej przedstawiamy naszych najlepszych uczniów w minionym roku szkolnym.
Klasy IV
Lp. |
Imię i nazwisko |
Średnia |
1. |
Natasza Klimko |
5,82 |
2. |
Jakub Kwacz |
5,64 |
3. |
Natasza Krysztofowicz |
5,64 |
4. |
Mikołaj Godzich |
5,55 |
5. |
Hanna Jakubowska |
5,55 |
6. |
Juliusz Kubicki |
5,55 |
7. |
Zuzanna Garczarek |
5,45 |
8. |
Zofia Kaźmierczak |
5,45 |
9. |
Amelia Krupa |
5,45 |
10. |
Miłosz Rowiński |
5,45 |
11. |
Tomasz Serafinowicz |
5,45 |
12. |
Maria Antkowiak |
5,36 |
13. |
Adam Baranowski |
5,36 |
14. |
Zuzanna Chrzan |
5,36 |
15. |
Maja Dębicka |
5,36 |
16. |
Zofia Jastrzębska |
5,36 |
17. |
Marcel Jóźwiak |
5,36 |
18. |
Kamil Makowski |
5,36 |
19. |
Marta Mańczak |
5,36 |
20. |
Tomasz Mędlewski |
5,36 |
21. |
Martyna Piechowiak |
5,36 |
22. |
Julia Smolińska |
5,36 |
23. |
Piotr Świderski |
5,36 |
24. |
Nella Tyc |
5,36 |
25. |
Zuzanna Bartosik |
5,27 |
26. |
Zofia Kalkstein |
5,27 |
27. |
Maria Kaźmierczak |
5,27 |
28. |
Aleksandra Kobielak |
5,27 |
29. |
Julia Maćkowiak |
5,27 |
30. |
Michalina Paczkowska |
5,27 |
31. |
Julian Zygmunt |
5,27 |
32. |
Martyna Sobczak |
5,27 |
33. |
Lucjan Badowski |
5,18 |
34. |
Zuzanna Bartkowiak |
5,18 |
35. |
Zuzanna Czekała |
5,18 |
36. |
Amelia Czernielewska |
5,18 |
37. |
Zuzanna Kłak |
5,18 |
38. |
Agnieszka Makowska |
5,18 |
39. |
Matylda Nawrocka |
5,18 |
40. |
Jan Stawski |
5,18 |
Klasy V
Lp. |
Imię i nazwisko |
Średnia |
1. |
Eryk Puszczewicz |
5,81 |
2. |
Małgorzata Mecler |
5,63 |
3. |
Gabriela Górczyńska |
5,45 |
4. |
Iga Jeleniewska |
5,45 |
5. |
Oliwia Młynarczyk |
5,36 |
6. |
Łukasz Górski |
5,27 |
7. |
Jakub Nowakowski |
5,27 |
8. |
Mateusz Ruta |
5,27 |
9. |
Amelia Szlachetka |
5,27 |
10. |
Jakub Wardęski |
5,27 |
11. |
Patrycja Gumienna |
5,18 |
12. |
Marta Żółtowska |
5,18 |
Klasy VI
Lp. |
Imię i nazwisko |
Średnia |
1. |
Jagoda Fechner |
5,72 |
2. |
Gabriela Koczorowska |
5,70 |
3. |
Julia Jaros |
5,64 |
4. |
Malwina Dębicka |
5,55 |
5. |
Kornelia Gawarecka |
5,55 |
6. |
Jakub Oziemkowski |
5,54 |
7. |
Jan Serafinowicz |
5,45 |
8. |
Dominik Chołżyński |
5,27 |
9. |
Wojciech Fimiak |
5,27 |
10. |
Kajetan Staszak |
5,27 |
Klasy VII
Lp. |
Imię i nazwisko |
Średnia |
1. |
Martyna Antkowiak |
5,50 |
2. |
Nadia Krzyżkowiak |
5,50 |
3. |
Martyna Górna |
5,35 |
4. |
Aniela Kołodzińska |
5,29 |
5. |
Antonina Pawłowska |
5,29 |
6. |
Wiktoria Łojko |
5,29 |
7. |
Maja Paradowska |
5,29 |
8. |
Agata Bukowska |
5,21 |
9. |
Weronika Waszak |
5,21 |
KLASY GIMNAZJALNE
Klasa II
Lp. |
Imię i nazwisko |
Średnia |
1. |
Rafał Malinowski |
5,71 |
2. |
Joanna Grześkowiak |
5,67 |
3. |
Martyna Sereda |
5,67 |
4. |
Olga Reszelewska |
5,47 |
5. |
Wiktoria Lepczyńska |
5,33 |
6. |
Magdalena Zielińska |
5,33 |
7. |
Weronika Gawlak |
5,27 |
8. |
Weronika Wizła |
5,27 |
9. |
Oliwia Biernaczyk |
5,20 |
10. |
Jarosław Depczyński |
5,20 |
11. |
Kacper Hofman |
5,20 |
12. |
Michał Klimczak |
5,20 |
13. |
Martyna Kozicka |
5,20 |
14. |
Dominika Melewska |
5,20 |
Klasa III
Lp. |
Imię i nazwisko |
Średnia |
1. |
Damian Błaszka |
5,72 |
2. |
Patrycja Stachura |
5,61 |
3. |
Zuzanna Wysocka |
5,61 |
4. |
Weronika Itczak |
5,50 |
5. |
Julia Mikołajczak |
5,50 |
6. |
Zuzanna Stefańska |
5,50 |
7. |
Lidia Zdunek |
5,50 |
8. |
Dorota Dekowska |
5,39 |
9. |
Aleksandra Dymińska |
5,39 |
10. |
Julia Kołodzińska |
5,39 |
11. |
Magdalena Ludwiczak |
5,39 |
12. |
Marika Majewska |
5,39 |
13. |
Wiktor Makowski |
5,33 |
14. |
Julia Miśtak |
5,33 |
15. |
Emilia Górczyńska |
5,29 |
16. |
Julia Nowacka |
5,29 |
17. |
Weronika Małek |
5,28 |
18. |
Antonina Wasielewska |
5,28 |
19. |
Nicola Bączkowska |
5,22 |
20. |
Weronika Graczyk |
5,22 |
21. |
Oliwia Jankowiak |
5,22 |
22. |
Jakub Urbaniak |
5,22 |
23. |
Anna Wardęska |
5,22 |
24. |
Julia Waszak |
5,22 |
25. |
Karina Błaszczak |
5,17 |
26. |
Zuzanna Gabruk |
5,17 |
27. |
Iga Iglewska |
5,17 |
28. |
Michał Ladorski |
5,17 |
29. |
Mikołaj Nowicki |
5,17 |
30. |
Alicja Sołtykowska |
5,17 |
31. |
Kinga Trocha |
5,17 |
32. |
Mateusz Ziółkowski |
5,17 |
Burmistrz wręczył także nagrody uczniom - laureatom olimpiad i finalistom, którzy brali udział w rywalizacji z różnych przedmiotów za godne reprezentowanie gminy Września w roku szkolnym 2017/2018.
1. Jan Łopatka – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
2. Michał Ladorski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
3. Mateusz Ziółkowski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
4. Jakub Wawrowski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
5. Wiktor Makowski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland; finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
6. Szymon Szelest - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
7. Michał Wallicht - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
8. Krzysztof Przybylski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
9. Rafał Malinowski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
10. Mateusz Lech - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
11. Igor Zaworski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
12. Hubert Pawłowski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
13. Nadia Krzyżkowiak - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
14. Natalia Matuszak - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
15. Mikołaj Kowalczyk - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
16. Dominik Nowacki - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland
17. Jan Serafinowicz – I miejsce w Ogólnopolskim XXVI Kaliskim Konkursie Informatycznym
18. Dominik Chołżyński – laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Kodować każdy może”
19. Bartosz Kopczyński - III miejsce w Polsce w XII edycji Konkursu Informatycznego „Bóbr 2017”
20. Damian Błaszka – laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej; finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
21. Natasza Klimko - laureatka ogólnopolskiej olimpiady językowej Olimpia w kategorii uczniów klas IV
22. Tomasz Serafinowicz – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Kodować każdy może”
23. Jan Stawski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Kodować każdy może”
Doceniono również wysiłek młodych sportowców, którzy osiągnęli znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach sportowych i z zawodów rangi mistrzowskiej przywieźli medale.
1. Julia Mikołajczak – I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI W KATEGORII MŁODSZY JUNIOR W PŁYWANIU SYNCHRONICZNYM
I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI W KATEGORII JUNIOR W PŁYWANIU SYNCHRONICZNYM
I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI W KATEGORII SENIOR W PŁYWANIU SYNCHRONICZNYM
I MIEJSCE W XXIII OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY
- FINALISTKA PUCHARU EUROPY – CUNEO konkurencja duet
- FINALISTKA MISTRZOSTW EUROPY W PŁYWANIU SYNCHRONICZNYM W BELGRADZIE
- REPREZENTOWAŁA POLSKĘ NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA W BUDAPESZCIE
- I MIEJSCE W XXIV HUNGARIAN CUP W KATEGORII JUNIOR MŁODSZY I SENIOR
2. Mikołaj Bartkowiak – II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
3. Adam Grabarek - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
4. Kacper Grabarek - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
5. Wiktor Makowski - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
6. Dawid Matuszewski - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
7. Krystian Natkowski - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
8. Marcel Rembowicz - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
9. Maciej Wasiewicz - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
10. Wiktor Wojciński - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
11. Arkadiusz Wolniewicz - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
12. Karina Szymaniak – II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Nadziei Olimpijskich w Szczyrku w piłce siatkowej dziewcząt; I miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Plażowej Dziewcząt w XIX Igrzyskach Młodzieży Szkolnej; II miejsce w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej dziewcząt.
13. Maria Marciniak – II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Nadziei Olimpijskich w Szczyrku w piłce siatkowej dziewcząt
14. Jakub Urbaniak – I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Miast, Gmin i Powiatów o Puchar Bernarda Kobielskiego w biegu na 600 metrów
15. Konrad Jankowski – III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej
16. Jakub Kubczak – III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej
17. Filip Fibich - III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej
18. Mikołaj Kowalikowski - III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej
19. Michał Walczak - III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej
20. Kacper Teodorczak - III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej
21. Igor Więcek - III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej
22. Kamil Fedorowicz - III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej
23. Kacper Kaźmierczak - III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej
24. Marika Majewska – II miejsce w Mistrzostwach Polski Polskiego Związku Lekkiej Atletyki U18 i U20 w biegu na 60 m przed płotki
25. Marcin Bandosz – II miejsce w ćwierćfinale Mistrzostw Polski w motocrossie (10 miejsce w Polsce)
26. Zuzanna Garczarek – III miejsce w Wojewódzkim Finale Turnieju Siatkówki Enea Mini Cup 2018 w Poznaniu
27. Nadia Dolatowska – III miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski Czwartków Lekkoatletycznych w rzucie piłeczką palantową
28. Wojciech Fimiak – II miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski Czwartków Lekkoatletycznych w skoku w dal
29. Kacper Stajkowski - I miejsce w kata w Mistrzostwach Wielkopolski w Karate Tradycyjnym oraz II miejsce w kumite w Mistrzostwach Wielkopolski w Karate Tradycyjnym
30. Filip Dobiecki – II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Karate Tradycyjnym w konkurencji kata chłopców 6-4 KYU, IV miejsce w Mistrzostwach Polski w konkurencji kata indywidualne i V miejsce w Mistrzostwach Europy.
31. Kornelia Gawarecka – III miejsce w klasyfikacji indywidualnej w KATA i III miejsce w klasyfikacji drużynowej w KATA w XXIV Ogólnopolskim Turniej Karate Dragon CUP 2018
32. Karol Kostrzewa – złoty medal w kata w XXIV Ogólnopolskim Turnieju Karate Dragon CUP 2018: - złoty medal w KATA w klasyfikacji indywidualnej, złoty medal w kumite, - złoty medal w KATA w klasyfikacji drużynowej, Tytuł Najlepszego Zawodnika w V Ogólnopolskim Turnieju Karate WKF Rokietnica Cup; - złoto w kata, brąz w kumie w XI Pucharze Wielkopolski w Karate WKF Śrem 2017; - złoto w kata, brąz w kumie w XV Mistrzostwach Wielkopolski Karate Cup Krotoszyn WKF; - brąz w kata, srebro w kumie w Mistrzostwach Szkół Wielkopolski; - złoto w kata, srebro w kumite, POWOŁANIE DO ŚCISŁEJ KADRY WIELKOPOLSKI KARATE przez Wielkopolski Związek Karate Olimpijskiego w Poznaniu
33. Mikołaj Siepielski – brązowy medal w Międzynarodowym Turniej Karate WKF Karate Federation, złoty i brązowy medal w XXIV Ogólnopolskim Turnieju Karate Cup 2018, srebrny medal w XV Mistrzostwach Wielkopolski Karate Cup w Krotoszynie, srebrny i brązowy medal w XI Pucharze Wielkopolski, brązowy medal w Mistrzostwach Szkół Województwa Wielkopolskiego.
34. Michalina Rakowska - I miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Plażowej Dziewcząt w XIX Igrzyskach Młodzieży Szkolnej; II miejsce w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej dziewcząt.
35. Natasza Klimko – III miejsce w Klubowych Mistrzostwach Polski Juniorów w golfie, I miejsca w golfie w turniejach Audi Junior Tour 2018 w Bytomiu i Warszawie, finalistka Mistrzostw Polski Młodzików w szachach klasycznych, finalistka Mistrzostw Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych;
36. Olga Nowaczyk – II miejsce w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej dziewcząt.
« poprzednia | następna » |
---|
Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.
Z życia szkoły
-
11 listopadaPrzedstawiamy w ilustrowanej wersji zapis przygotowanej Akademii z okazji Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości09 listopada 2020Czytaj więcej...
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
Wydarzenia sportowe
-
Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidzeSiatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,OLIMP” Września działającego przy naszej szkole zakończyły pierwszą rundę eliminacyjną Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Po rozegraniu trzech turniejów nasze siatkarki zajęły trzecie miejsce i w następnej rundzie rozgrywek będą walczyć o miejsca 17-32. W ostatnim turnieju rozegranym w minioną sobotę wygrały...17 listopada 2020Czytaj więcej...
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12