PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Akcje charytatywne i stroiki

(3 głosów, średnia ocena: 5.00 na 5)

stro26

     W okresie przedświątecznym zostały zorganizowane w naszej szkole warsztaty plastyczne. Uczniowie oraz nauczyciele tworzyli stroiki bożonarodzeniowe według własnego pomysłu. W akcję szczególnie zaangażowali się uczniowie klasy 5c, którzy pod kierunkiem pani Izabeli Antkowiak-Jaworskiej, Łucji Stencel oraz Joanny Kowalskiej zadbali o wsparcie uczestników oraz sprawny przebieg wydarzenia.

Stroiki_2019_012

     Warunkiem uczestnictwa w warsztacie było ofiarowanie na cele dobroczynne upominku w postaci książki, gry planszowej bądź puzzli. Zostały one przekazane wychowankom Ośrodka Wspomagania Dziecka i Rodziny w Kołaczkowie. Inicjatywa cieszyła się sporym zainteresowaniem.

Stroiki_2019_004Stroiki_2019_009Stroiki_2019_022stro19Stroiki_2019_018stro24Stroiki_2019_023Stroiki_2019_007Stroiki_2019_006stro25stro27Stroiki_2019_005stro28

     Powstały cudne prace, które zapewne ozdobią świąteczne stoły uczestników.

Koaczkowo_2019_002

      Jak co roku o wychowankach OWDiR w Kołaczkowie pamiętał także Szkolny Samorząd Uczniowski. Od polowy listopada na terenie szkoły trwała zbiórka słodyczy i podobnie jak w latach ubiegłych nasi uczniowie nie zawiedli. Przez ten okres udało się nam zebrać kilka kilogramów słodkości, w których głównie znaleźć było można: czekolady, batoniki, pierniki, cukierki, żelki… Były też słodkie czekoladowe Mikołaje!

         Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczniom i ich rodzinom. Wierzymy, że udało się podarować naszym rówieśnikom choć odrobinę radości na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Za pomoc okazaną wychowankom ośrodka otrzymaliśmy podziękowanie.

Koaczkowo_2019

.        .        .

     W świetlicy przy ul. Batorego trwała akcja „Piernikowe serca”. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w niej udział. Słodkości trafią do podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej, a dokładnie do osób starszych. W tym roku zebraliśmy 4 kg pierników i innych łakoci.

+++

     Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli także w światecznej zbiórce żywności. Za udział w tej akcji również otrzymaliśmy podziękowanie.

SKM_C364e19122013110_0001

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

 • 11 listopada 11 listopada
  Przedstawiamy w ilustrowanej wersji zapis przygotowanej Akademii z okazji Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości
  09 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Wydarzenia sportowe

 • Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze
  Siatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,OLIMP” Września działającego przy naszej szkole zakończyły pierwszą rundę eliminacyjną Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Po rozegraniu trzech turniejów nasze siatkarki zajęły trzecie miejsce i w następnej rundzie rozgrywek będą walczyć o miejsca 17-32. W ostatnim turnieju rozegranym w minioną sobotę wygrały...
  17 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Polska

godło

Informacje Covid-19

covid

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

znak_WIENER_Black

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

Deklaracja dostępności

BIP

logo_bip