PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Rajd pełen atrakcji

(1 głos, średnia ocena: 5.00 na 5)

wr65

    6 września 2015 r. uczniowie klasy VIa  pod opieką pań: Elżbiety Obarskiej i Małgorzaty Pachowiak-Kowalskiej uczestniczyli w III Rajdzie Rowerowym Wrześnian.

wr66wr69wr78wr91

    Rajd tradycyjnie miał formę zlotu gwiaździstego, to znaczy, że rowerzyści mieli za zadanie zaliczyć co najmniej trzy z czterech punktów kontrolnych. Na każdym z nich na uczestników czekało zadanie sprawnościowe: w Gozdowie – rowerowy tor przeszkód, w Biechowie – slalom z alkogoglami, w Pałczynie – rzut do celu, a w Chwalibogowie – rzut beretem oraz piłką tenisową. Po wykonaniu zadania rowerzyści otrzymywali na punktach kontrolnych pieczątki na karcie uczestnika, którą należało oddać na mecie, aby wziąć udział w losowaniu nagród.

poten_023apoten_025apoten_026a

    Meta rajdu była w amfiteatrze im. Anny Jantar , gdzie przygotowano szereg atrakcji: występy zespołów Puls, Puls Junior oraz grupy tanecznej ze Szkoły Alchemia, a także pokaz Grupy Capoeira A Magia do Quilombo Września. Tam też rowerzyści otrzymywali znaczek rajdowy, wodę oraz gorącą grochówkę. Około 13.00 odbyło się losowanie licznych nagród spośród uczestników rajdu. Wśród nagrodzonych nie zabrakło naszych uczniów i ich rodziców. Na końcu wręczono nagrodę główną- bon o wartości 1000 zł ufundowany przez NOWBUD Września. Zmęczeni, ale zadowoleni powróciliśmy do domów.

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

 • 11 listopada 11 listopada
  Przedstawiamy w ilustrowanej wersji zapis przygotowanej Akademii z okazji Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości
  09 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Wydarzenia sportowe

 • Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze
  Siatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,OLIMP” Września działającego przy naszej szkole zakończyły pierwszą rundę eliminacyjną Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Po rozegraniu trzech turniejów nasze siatkarki zajęły trzecie miejsce i w następnej rundzie rozgrywek będą walczyć o miejsca 17-32. W ostatnim turnieju rozegranym w minioną sobotę wygrały...
  17 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Polska

godło

Informacje Covid-19

covid

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

znak_WIENER_Black

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

Deklaracja dostępności

BIP

logo_bip