PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Mistrzowie rachunków

(0 głosów, średnia ocena: 0 na 5)

dum_002

     28 kwietnia 2016 roku w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 2 we Wrześni odbył się powiatowy konkurs matematyczny „Mistrz rachunków”. Naszą  szkołę reprezentowali: Rafał Malinowski i Joanna Grześkowiak , najlepsi uczniowie z etapu szkolnego.

     W konkursie brało udział 23 uczniów z naszego powiatu. Celem  konkursu była popularyzacja matematyki, doskonalenie umiejętności szybkiego liczenia z wykorzystaniem własności działań oraz wyłonienie najszybciej i najlepiej liczących uczniów w powiecie. Podczas konkursu uczniowie mieli do rozwiązania 100 zadań rachunkowych w jak najkrótszym czasie, maksymalnie w ciągu 30 minut. Wśród najlepszych w powiecie znalazł się uczeń naszej szkoły Rafał, który zdobył 92 na 100 możliwych punktów, zajmując III miejsce w ogólnej klasyfikacji, a  Joanna uzyskała 77 punktów, co dało jej 12 miejsce. Nagrody i dyplomy dla pięciorga najlepszych uczniów będą  wręczane 7 czerwca 2016 roku podczas uroczystości podsumowania konkursów matematycznych.

    - Jestem dumna z sukcesów moich wychowanków - mówi Elżbieta Obarska, nauczycielka matematyki i wychowawczyni.

     Rafałowi i Joannie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w gimnazjum.

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

 • 11 listopada 11 listopada
  Przedstawiamy w ilustrowanej wersji zapis przygotowanej Akademii z okazji Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości
  09 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Wydarzenia sportowe

 • Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze
  Siatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,OLIMP” Września działającego przy naszej szkole zakończyły pierwszą rundę eliminacyjną Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Po rozegraniu trzech turniejów nasze siatkarki zajęły trzecie miejsce i w następnej rundzie rozgrywek będą walczyć o miejsca 17-32. W ostatnim turnieju rozegranym w minioną sobotę wygrały...
  17 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Polska

godło

Informacje Covid-19

covid

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

znak_WIENER_Black

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

Deklaracja dostępności

BIP

logo_bip