Wpisany przez Administrator czwartek, 14 lipca 2016 12:54
Uczennice z najwyższą średnią ocen w szkole: Jagoda Fechner, Joanna Grześkowiak i Julia Jaros
Klasy IV
Lp. |
Imię i nazwisko |
średnia |
Julia Jaros |
5,91 |
|
Jagoda Fechner |
5,82 |
|
Gabriela Koczorowska |
5,64 |
|
Malwina Dębicka |
5,55 |
|
Jan Serafinowicz |
5,36 |
|
Hubert Sobczak |
5,36 |
|
Kornelia Gawarecka |
5,27 |
|
Karol Kostrzewa |
5,27 |
|
Julia Andrzejewska |
5,18 |
|
Gabriela Nowakowska |
5,18 |
|
Wojciech Fimiak |
5,18 |
|
Igor Sobczak |
5,18 |
|
Dominik Chołżyński |
5,18 |
|
Jakub Oziemkowski |
5,18 |
Klasy V
Lp. |
Imię i nazwisko |
średnia |
Nadia Krzyżkowiak |
5,64 |
|
Agata Bukowska |
5,64 |
|
Martyna Antkowiak |
5,55 |
|
Wiktoria Łojko |
5,45 |
|
Dominik Nowacki |
5,36 |
|
Antonina Pawłowska |
5,36 |
|
Olga Łuczak |
5,27 |
|
Karolina Giebel |
5,27 |
|
Adrian Kumecki |
5,27 |
|
Natalia Matuszak |
5,18 |
|
Martyna Ostwald |
5,18 |
|
Maja Paradowska |
5,18 |
|
Michał Dąbrowski |
5,18 |
|
Aniela Kołodzińska |
5,18 |
Klasy VI
Lp. |
Imię i nazwisko |
średnia |
Joanna Grześkowiak |
5,82 |
|
Rafał Malinowski |
5,73 |
|
Zuzanna Klamerek |
5,64 |
|
Bartosz Borcuch |
5,45 |
|
Jan Perzyński |
5,45 |
|
Wiktoria Lepczyńska |
5,45 |
|
Gabriela Jędraszak |
5,36 |
|
Oliwia Biernaczyk |
5,36 |
|
Weronika Gawlak |
5,36 |
|
Radosław Król |
5,27 |
|
Oliwia Biała |
5,27 |
|
Oliwia Gostyńska |
5,27 |
|
Michalina Rakowska |
5,27 |
|
Julia Pruszyńska |
5,27 |
|
Marianna Lewandowska |
5,18 |
|
Oskar Kwieciński |
5,18 |
|
Maria Chwiłkowska |
5,18 |
Laureaci konkursów i olimpiad
Karolina Przystańska – III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Programistycznym BALTIE 2016 w kategorii B (klasy 4-6 szkoły podstawowej)
Najlepsi sportowcy SSP 6 we Wrześni
Karol Kostrzewa - złoto w kumite, brąz w kata w Wojewódzkich Mistrzostwach Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Karate WKF
Mikołaj Siepielski - złoto w kumite w Wojewódzkich Mistrzostwach Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Karate WKF
Michalina Rakowska
- II miejsce w Finale Wojewódzkim w Minisiatkówce Plażowej
- II miejsce w skoku w dal w Wojewódzkim Finale Czwartków Lekkoatletycznych
Patryk Wasela - III miejsce w rzucie piłeczką palantową w Wojewódzkim Finale Czwartków Lekkoatletycznych
Wiktor Bukowski - III miejsce w rzucie piłeczką palantową w Wojewódzkim Finale Czwartków Lekkoatletycznych
Hubert Bartkowski - III miejsce w biegu na dystansie 60 m w Wojewódzkim Finale Czwartków Lekkoatletycznych
« poprzednia | następna » |
---|
Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.
Z życia szkoły
-
11 listopadaPrzedstawiamy w ilustrowanej wersji zapis przygotowanej Akademii z okazji Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości09 listopada 2020Czytaj więcej...
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
Wydarzenia sportowe
-
Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidzeSiatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,OLIMP” Września działającego przy naszej szkole zakończyły pierwszą rundę eliminacyjną Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Po rozegraniu trzech turniejów nasze siatkarki zajęły trzecie miejsce i w następnej rundzie rozgrywek będą walczyć o miejsca 17-32. W ostatnim turnieju rozegranym w minioną sobotę wygrały...17 listopada 2020Czytaj więcej...
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12