PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Matematyczne podsumowanie

(4 głosów, średnia ocena: 5.00 na 5)

km8

     8 czerwca 2018 roku w Zespole Szkolno–Przedszkolnym w Pyzdrach odbyło się XVIII Podsumowanie Konkursów Matematycznych Powiatu Wrzesińskiego.

km1

     Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich odebrali nagrody za osiągnięte sukcesy matematyczne. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Jagoda Dutkiewicz z klasy IIA, Krzysztof Majchrzak z klasy IIIC, Adam Walczak z klasy IIIF, Bartosz Wojciechowski z klasy IIIB, Jakub Kubasik z klasy IIIC, Natasza Klimko z klasy IVE, Łukasz Górski z klasy VA, Jakub Wardęski z klasy VA, Małgorzata Mecler z klasy VC, Eryk Puszczewicz z klasy VC, Igor Zaworski z klasy IIB gimnazjum, Adrian Hulewicz z klasy IIIB Gimnazjum. Uczniowie Ci zostali nagrodzeni w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR.

km2km3km4km5km6

       Jan Serafinowicz z klasy VIA i Adrian Hulewicz z klasy IIIB gimnazjum zostali nagrodzeni w Powiatowym KonkursieMatematycznym. Wiktor Makowski z klasy IIIB gimnazjum otrzymał nagrodę za uzyskanie tytułu finalisty Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, a Szymon Szelest z klasy IIIB gimnazjum został nagrodzony w GimnazjalnejOlimpiadzie Matematyczno-Informatycznej.

       Gratulujemy uczniom umiejętności matematycznych i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

 • 11 listopada 11 listopada
  Przedstawiamy w ilustrowanej wersji zapis przygotowanej Akademii z okazji Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości
  09 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Wydarzenia sportowe

 • Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze
  Siatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,OLIMP” Września działającego przy naszej szkole zakończyły pierwszą rundę eliminacyjną Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Po rozegraniu trzech turniejów nasze siatkarki zajęły trzecie miejsce i w następnej rundzie rozgrywek będą walczyć o miejsca 17-32. W ostatnim turnieju rozegranym w minioną sobotę wygrały...
  17 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Polska

godło

Informacje Covid-19

covid

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

znak_WIENER_Black

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

Deklaracja dostępności

BIP

logo_bip

Reklama