PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Rajd z okazji Święta Niepodległości

(0 głosów, średnia ocena: 0 na 5)

img_5705

     5 listopada 2011 roku odbył się XII RAJD Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI. Zorganizowany został przez PTTK Września, Zespół Szkół w Nowym Folwarku, Urząd Miasta i Gminy Września oraz Starostwo Powiatowe we Wrześni.

    Celem rajdu było uczczenie 93 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, poznanie walorów krajoznawczych Ziemi Wrzesińskiej, popularyzacja idei ochrony przyrody i zabytków oraz rozwój turystyki kwalifikowanej.

    W rajdzie brało udział ponad 200 osób, oczywiście nie zabrakło w nim uczniów z SSP nr 6 z Wrześni. Uczestniczyło ich ponad 30, a wszystko to dzięki paniom: Elżbiecie Obarskiej, Arlecie Grześkowiak, Grażynie Osuch, Krzysztofie Przybylskiej oraz Małgorzacie Pachowiak-Kowalskiej. Tym razem wybraliśmy się pieszo, ponieważ meta rajdu znajdowała się w Zespole Szkół w Nowym Folwarku.

img_5754

    Na mecie odbyły się konkursy: historyczny, strzelecki, krajoznawczy, sprawnościowy, plastyczny oraz udzielania pierwszej pomocy. Poza tym każdy uczestnik otrzymał okolicznościowy znaczek, gorącą grochówkę, drożdżówkę i sok. Udział nagradzano dyplomem uczestnictwa, a najlepsi w konkursach dostali nagrody. Wśród nagrodzonych uczestników byli też uczniowie naszej szkoły: Zuzanna Spychała z klasy Vb zajęła I miejsce w konkursie pierwszej  pomocy, Bartosz Adamczyk z klasy Va zajął I miejsce w konkursie krajoznawczym, pozostali uczestnicy za udział otrzymali słodycze.

    Tradycyjnie zmęczenie nam dokuczało, ale jak zwykle zadowoleni  wróciliśmy do domów.

    Z niecierpliwością czekamy na kolejne rajdy w 2012 roku.

    Zapraszamy.

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

 • 11 listopada 11 listopada
  Przedstawiamy w ilustrowanej wersji zapis przygotowanej Akademii z okazji Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości
  09 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Wydarzenia sportowe

 • Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze
  Siatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,OLIMP” Września działającego przy naszej szkole zakończyły pierwszą rundę eliminacyjną Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Po rozegraniu trzech turniejów nasze siatkarki zajęły trzecie miejsce i w następnej rundzie rozgrywek będą walczyć o miejsca 17-32. W ostatnim turnieju rozegranym w minioną sobotę wygrały...
  17 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Polska

godło

Informacje Covid-19

covid

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

znak_WIENER_Black

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

Deklaracja dostępności

BIP

logo_bip