PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Dzień Papieski

(2 głosów, średnia ocena: 1.50 na 5)

par_001

    16 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Papieski. Z tej okazji uczniowie klasy IIIa pod opieką pani Aldony Perkiewicz i Anny Jankowiak przygotowali przedstawienie - montaż słowno-muzyczny o życiu Jana Pawła II.

par_002par_018par_009par_004

Trzecioklasiści w pięknej, skromnej scenerii zaprosili nas do szewca, który naprawiał buty Karola Wojtyły, na ulicę Floriańską w Krakowie i do Watykanu, by posłuchać rozmowy okien papieskich oraz do klasy lekcyjnej, gdzie uczniowie przygotowywali prezentację. 

papiez

par_012par_015

    Podczas inscenizacji mogliśmy usłyszeć również wspomnienia Jana Pawła II oraz humorystyczny fragment Jego spotkania z młodzieżą przy Floriańskiej, a także wspólnie zaśpiewać  „Barkę " czy inne piosenki o naszym świętym.

par_017

    Przedstawienie poprzedziło wystąpienie pani wicedyrektor Renaty Król, która przypomniała wszystkim okoliczności nadania naszej szkole imienia Jana Pawła II. Myślimy, że dzień ten był okazją do wspomnień i do jeszcze lepszego poznania życia NASZEGO PAPIEŻA.

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

 • 11 listopada 11 listopada
  Przedstawiamy w ilustrowanej wersji zapis przygotowanej Akademii z okazji Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości
  09 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Wydarzenia sportowe

 • Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze
  Siatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,OLIMP” Września działającego przy naszej szkole zakończyły pierwszą rundę eliminacyjną Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Po rozegraniu trzech turniejów nasze siatkarki zajęły trzecie miejsce i w następnej rundzie rozgrywek będą walczyć o miejsca 17-32. W ostatnim turnieju rozegranym w minioną sobotę wygrały...
  17 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Polska

godło

Informacje Covid-19

covid

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

znak_WIENER_Black

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

Deklaracja dostępności

BIP

logo_bip

Reklama