PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Nadia Smolarkiewicz znów najlepsza

(3 głosów, średnia ocena: 3.67 na 5)

lek_014a

     Ósme Małe Dyktando Wrzesińskie odbyło się 23 maja w naszej szkole i  przeznaczone było dla uczniów szkół podstawowych z klas IV-VI. W szranki stanęło 39 uczniów z Wrześni oraz innych szkół podstawowych z całego powiatu wrzesińskiego.

lek_005alek_013alek_006alek_008alek_015alek_012alek_002alek_004alek_009alek_010

      Tekst dyktanda przygotowała ponownie pani Julianna Hauke. Tym razem opowiadał on o czerwcowych cudach-niewidach związanych ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego. Tekst charakteryzowała duża doza humoru, ale przede wszystkim spora ilość słów zawierających przeróżne trudności ortograficzne.

      Miło nam poinformować, że tytuł tegorocznego Dziecięcego Mistrza Ortografii Powiatu Wrzesińskiego zdobyła podobnie jak w roku ubiegłym, Nadia Smolarkiewicz z Zespołu Szkół w Otocznej, która popełniła 5 błędów. Tuż za nią uplasowała się Klaudia Kozłowska z Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 1 we Wrześni z 7 błędami ortograficznymi i 3 błędami interpunkcyjnymi. Także powtórzyła swoje ubiegłoroczne miejsce w rankingu najlepszych szkolnych znawców zasad ortografii. Natomiast trzecie miejsce na podium z liczbą 8 błędów ortograficznych i 3 błędów interpunkcyjnych zajął Dominik Parus z Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 2 we Wrześni. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.

      Nagrody tegorocznym zwycięzcom zostaną wręczone 15 czerwca 2016 r. o godz. 10.00 we Wrzesińskim Ośrodku Kultury.

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

 • 11 listopada 11 listopada
  Przedstawiamy w ilustrowanej wersji zapis przygotowanej Akademii z okazji Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości
  09 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Wydarzenia sportowe

 • Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze Siatkarskie boje w Mistrzostwach Wielkopolski i lidze
  Siatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,OLIMP” Września działającego przy naszej szkole zakończyły pierwszą rundę eliminacyjną Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Po rozegraniu trzech turniejów nasze siatkarki zajęły trzecie miejsce i w następnej rundzie rozgrywek będą walczyć o miejsca 17-32. W ostatnim turnieju rozegranym w minioną sobotę wygrały...
  17 listopada 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Polska

godło

Informacje Covid-19

covid

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

znak_WIENER_Black

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

Deklaracja dostępności

BIP

logo_bip

Reklama